N73062
N73062
N73062
N73062
N73062
N73062
N73062
N73062
N73062
N73062
CLAUDIA DONATELI

N73062

Шифра на артикл: N73062
Barkod: N7306236
0 МКД
3.400 МКД
1.700 МКД
Заштеда: 1.700 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 19/20
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
0+ komada na lageru
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија Чизми до колено рамни
Брендови CLAUDIA DONATELI
Ѓон Полиуретан
Земја на потекло Кина
Лице Вештачка кожа
Пол ЖЕНСКИ
Постава Текстил
Големина EU Големини Големина во цм
36 36 23.2
37 37 23.9
38 38 24.5
39 39 25.2
40 40 25.8
41 41 26.5

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.700 МКД
Заштеда 50%
3.400 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.700 МКД
Заштеда 50%
3.400 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.700 МКД
Заштеда 50%
3.400 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.700 МКД
Заштеда 50%
3.400 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.700 МКД
Заштеда 50%
3.400 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.700 МКД
Заштеда 50%
3.400 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41