ELLY SHOES

N71774

Шифра на артикл: N71774
0 МКД
1.460 МКД
584 МКД
Заштеда: 876 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Брендови ELLY SHOES
Ѓон Микро гума
Земја на потекло НРК
Лице Текстил
Пол ЖЕНСКИ
Постава Текстил
Големина EU Големини Големина во цм
36 36 23.2
37 37 23.9
38 38 24.5
39 39 25.2
40 40 25.8
41 41 26.5
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
ПАПУЧИ N76696
600 МКД
Заштеда -50%
1.200 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
ПАПУЧИ N76647
470 МКД
Заштеда -50%
940 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:4
ПАПУЧИ N76396
608 МКД
Заштеда -60%
1.520 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:4
ПАПУЧИ N76397
608 МКД
Заштеда -60%
1.520 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:4
ПАПУЧИ N74547
608 МКД
Заштеда -60%
1.520 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:3
ПАПУЧИ N76701
480 МКД
Заштеда -60%
1.200 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:3
ПАПУЧИ N76702
480 МКД
Заштеда -60%
1.200 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:3
ПАПУЧИ N76703
480 МКД
Заштеда -60%
1.200 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
ПАПУЧИ N76704
480 МКД
Заштеда -60%
1.200 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
ПАПУЧИ N76706
480 МКД
Заштеда -60%
1.200 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
ПАПУЧИ N76765
376 МКД
Заштеда -60%
940 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:3
ПАПУЧИ N76686
336 МКД
Заштеда -60%
840 МКД
Големина
35/36
37/38
39/40
40/41
42/43