N68446
ELLY SHOES WATERPROOF

N68446

Шифра на артикл: N68446
Barkod: N6844636
0 МКД
1.990 МКД
1.090 МКД
Заштеда: 900 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
0+ komada na lageru
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија Рамни чизми водоотпорни
Брендови ELLY SHOES WATERPROOF
Ѓон ПВЦ
Земја на потекло НРК
Лице Импрегниран текстил
Пол ЖЕНСКИ
Постава Текстил-вештачко крзно
Големина EU Големини Големина во цм
0 0 0
36 36 23.2
37 37 23.9
38 38 24.5
39 39 25.2
40 40 25.8
41 41 26.5

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.045 МКД
Заштеда 50%
2.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.020 МКД
Заштеда 50%
2.040 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.020 МКД
Заштеда 50%
2.040 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.020 МКД
Заштеда 50%
2.040 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.020 МКД
Заштеда 50%
2.040 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.090 МКД
Заштеда 47%
2.040 МКД
Големина
19/20
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.210 МКД
Заштеда 41%
2.040 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.045 МКД
Заштеда 50%
2.090 МКД
Големина
19/20
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.090 МКД
Заштеда 48%
2.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.090 МКД
Заштеда 47%
2.040 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
990 МКД
Заштеда 44%
1.780 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35