N70393
LUSSO WATERPROOF

N70393

Шифра на артикл: N70393
Barkod: N7039336
0 МКД
2.090 МКД
1.045 МКД
Заштеда: 1.045 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ
Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија Рамни чизми водоотпорни
Брендови LUSSO WATERPROOF
Ѓон ПВЦ
Земја на потекло Кина
Лице Импрегниран текстил
Пол ЖЕНСКИ
Постава Текстил-вештачко крзно
Големина EU Големини Големина во цм
0 0 0
36 36 23.2
37 37 23.9
38 38 24.5
39 39 25.2
40 40 25.8
41 41 26.5

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.045 МКД
Заштеда 50%
2.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.020 МКД
Заштеда 50%
2.040 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.020 МКД
Заштеда 50%
2.040 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.020 МКД
Заштеда 50%
2.040 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.020 МКД
Заштеда 50%
2.040 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.210 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
990 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
1.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41