N69252
DIFFERENTE

N69252

Шифра на артикл: N69252
Barkod: N6925241
0 МКД
2.040 МКД
1.428 МКД
Заштеда: 612 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
0+ komada na lageru
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛА ПЛИТКА СПОРТСКА
Брендови DIFFERENTE
Ѓон ПВЦ
Земја на потекло НРК
Лице Вештачка кожа
Пол МАШКИ
Постава Текстил

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.680 МКД
Заштеда 20%
2.100 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
1.680 МКД
Заштеда 20%
2.100 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
5.050 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
5.050 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
1.099 МКД
Заштеда 30%
1.570 МКД
Големина
19/20
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
785 МКД
Заштеда 50%
1.570 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.281 МКД
Заштеда 30%
1.830 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.575 МКД
Заштеда 30%
2.250 МКД
Големина
47
48
49
Sačuvano u omiljne
1.428 МКД
Заштеда 30%
2.040 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
1.575 МКД
Заштеда 30%
2.250 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
1.470 МКД
Заштеда 30%
2.100 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
1.470 МКД
Заштеда 30%
2.100 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46