N73463
N73463
N73463
N73463
N73463
N73463
N73463
N73463
N73463
N73463
CLAUDIA DONATELI

N73463

Шифра на артикл: N73463
Barkod: N7346336
Провери достапност
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија Зимски чизми
Брендови CLAUDIA DONATELI
Ѓон ПВЦ
Земја на потекло Кина
Лице Вештачка кожа+текстил
Пол ЖЕНСКИ
Постава Текстил-вештачко крзно
Големина EU Големини Големина во цм
0 0 0
36 36 23.2
37 37 23.9
38 38 24.5
39 39 25.2
40 40 25.8
41 41 26.5

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.175 МКД
Заштеда 50%
2.350 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.045 МКД
Заштеда 50%
2.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.310 МКД
Заштеда 50%
2.620 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.205 МКД
Заштеда 50%
2.410 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
1.045 МКД
Заштеда 50%
2.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.045 МКД
Заштеда 50%
2.090 МКД
Големина
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
1.190 МКД
Заштеда 43%
2.090 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
1.445 МКД
Заштеда 50%
2.890 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
2.808 МКД
Заштеда 20%
3.510 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
2.808 МКД
Заштеда 20%
3.510 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
2.808 МКД
Заштеда 20%
3.510 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
2.808 МКД
Заштеда 20%
3.510 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45