N73634
N73634
N73634
N73634
N73634
N73634
N73634
N73634
N73634
N73634
CLAUDIA DONATELI

N73634

Шифра на артикл: N73634
Barkod: N7363436
0 МКД
3.140 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 1.150 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
0+ komada na lageru
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМА ДО КОЛЕНО ЕЛЕГАНТНА
Брендови CLAUDIA DONATELI
Ѓон Неолит
Земја на потекло Кина
Лице Текстил
Пол ЖЕНСКИ
Постава Текстил
Големина EU Големини Големина во цм
0 0 0
36 36 23.2
37 37 23.9
38 38 24.5
39 39 25.2
40 40 25.8
41 41 26.5

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.040 МКД
Заштеда 40%
3.400 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.990 МКД
Заштеда 41%
3.400 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.990 МКД
Заштеда 41%
3.400 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.570 МКД
Заштеда 50%
3.140 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.570 МКД
Заштеда 50%
3.140 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.440 МКД
Заштеда 50%
2.880 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.445 МКД
Заштеда 50%
2.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41