N71295
DIFFERENTE

N71295

Шифра на артикл: N71295
Barkod: N7129541
0 МКД
2.100 МКД
1.470 МКД
Заштеда: 630 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
0+ komada na lageru
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛА ПЛИТКА СПОРТСКА
Брендови DIFFERENTE
Земја на потекло НРК
Лице Текстил+вештачка кожа
Пол МАШКИ
Постава Текстил

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.680 МКД
Заштеда 20%
2.100 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
1.680 МКД
Заштеда 20%
2.100 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
5.050 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
5.050 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
1.099 МКД
Заштеда 30%
1.570 МКД
Големина
19/20
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
785 МКД
Заштеда 50%
1.570 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.281 МКД
Заштеда 30%
1.830 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.575 МКД
Заштеда 30%
2.250 МКД
Големина
47
48
49
Sačuvano u omiljne
1.428 МКД
Заштеда 30%
2.040 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
1.575 МКД
Заштеда 30%
2.250 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
1.470 МКД
Заштеда 30%
2.100 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
1.246 МКД
Заштеда 30%
1.780 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46