ELLY SHOES

N69425

Шифра на артикл: N69425

Од 04.3. до 08.3.2024. 9h Само online.

Количиите се ограничени!

0 МКД
1.150 МКД
460 МКД
Заштеда: 690 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Карактеристика Вредност
Kатегорија Еспадрили
Брендови ELLY SHOES
Ѓон ПВЦ
Земја на потекло НРК
Лице Текстил
Пол ЖЕНСКИ
Постава Текстил
Големина EU Големини Големина во цм
36 36 23.2
37 37 23.9
38 38 24.5
39 39 25.2
40 40 25.8
41 41 26.5
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
460 МКД
Заштеда -60%
1.150 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
940 МКД
Големина
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
490 МКД
Големина
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:3
480 МКД
Заштеда -60%
1.200 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:3
480 МКД
Заштеда -60%
1.200 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:3
480 МКД
Заштеда -60%
1.200 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
544 МКД
Заштеда -60%
1.360 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
544 МКД
Заштеда -60%
1.360 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
420 МКД
Заштеда -60%
1.050 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
420 МКД
Заштеда -60%
1.050 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
484 МКД
Заштеда -60%
1.210 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
376 МКД
Заштеда -60%
940 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35