N74057
N74057
N74057
N74057
N74057
N74057
N74057
N74057
N74057
N74057
LUSSO

N74057

Шифра на артикл: N74057
Barkod: N7405736
0 МКД
840 МКД
840 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ
Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија Еспадрили
Брендови LUSSO
Ѓон ПВЦ
Земја на потекло НРК
Лице Текстил
Пол ЖЕНСКИ
Постава Текстил
Големина EU Големини Големина во цм
0 0 0
35 35 23.1
36 36 23.2
37 37 23.9
37/38 37/38 24.2
39/40 39/40 25.5
41/42 41/42 26.8
38 38 24.5
39 39 25.2
40 40 25.8
41 41 26.5
42 42 27
43 43 27.5
44 44 28
45 45 28.5
46 46 29

Слични производи

Sačuvano u omiljne
650 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
490 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
450 МКД
Големина
25
26
27
28
29
30
Sačuvano u omiljne
595 МКД
Заштеда 50%
1.190 МКД
Големина
25
26
27
28
29
30
Sačuvano u omiljne
595 МКД
Заштеда 50%
1.190 МКД
Големина
25
26
27
28
29
30
Sačuvano u omiljne
520 МКД
Заштеда 50%
1.040 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
690 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
690 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
835 МКД
Заштеда 50%
1.670 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
835 МКД
Заштеда 50%
1.670 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
415 МКД
Заштеда 50%
830 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
470 МКД
Заштеда 50%
940 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35