ENZO&LORENZO

N78348

Шифра на артикл: N78348
0 МКД
4.200 МКД
4.200 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувајте во списокот со желби

•Глексибилен материја на куферот, издржлив и еластичен
•XL величина
•Најмодерен дизајн
•Сигурносна брава
•Тркалцата се вртат 360°
•Телескопска рачка на извлекување
•Димензија: 86.5x55x32,5cm

Карактеристика Вредност
Kатегорија Флексибилен куфер
Брендови ENZO&LORENZO
Земја на потекло НРК
Лице ПП Пластична маса
Постава 100% Полиестер
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
3.415 МКД
Заштеда -50%
6.830 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
2.365 МКД
Заштеда -50%
4.730 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
2.890 МКД
Заштеда -50%
5.780 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
3.415 МКД
Заштеда -50%
6.830 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
2.365 МКД
Заштеда -50%
4.730 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
2.890 МКД
Заштеда -50%
5.780 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
2.620 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
3.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
4.200 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
2.365 МКД
Заштеда -50%
4.730 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
3.415 МКД
Заштеда -50%
6.830 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
3.415 МКД
Заштеда -50%
6.830 МКД