ENZO&LORENZO

N78829

Шифра на артикл: N78829
0 МКД
4.730 МКД
2.365 МКД
Заштеда: 2.365 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Димензија на моделот: 53x35x24cm
Карактеристика Вредност
Kатегорија Флексибилен куфер
Брендови ENZO&LORENZO
Земја на потекло НРК
Лице Пластика ПЦ+АБС+алуминиум
Постава Полиестер
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
2.625 МКД
Заштеда -50%
5.250 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
3.415 МКД
Заштеда -50%
6.830 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
3.940 МКД
Заштеда -50%
7.880 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
2.625 МКД
Заштеда -50%
5.250 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
3.415 МКД
Заштеда -50%
6.830 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
3.940 МКД
Заштеда -50%
7.880 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
3.415 МКД
Заштеда -50%
6.830 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
2.365 МКД
Заштеда -50%
4.730 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
2.890 МКД
Заштеда -50%
5.780 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
3.415 МКД
Заштеда -50%
6.830 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
2.890 МКД
Заштеда -50%
5.780 МКД