N75058
N75058
N75058
N75058
N75058
N75058
N75058
N75058
PANDINO BOY

N75058

Шифра на артикл: N75058
0 МКД
2.200 МКД
1.100 МКД
Заштеда: 1.100 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ
Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија Спортски патики
Брендови PANDINO BOY
Боја црна
Ѓон ПВЦ
Земја на потекло НРК
Лице Вештачка кожа
Пол ДЕТСКИ
Постава Текстил
Големина EU Големини Големина во цм
0 0 0
20 20 13.8
21 21 14.3
22 22 14.8
23 23 15.3
24 24 15.9
25 25 16.5
26 26 17.1
27 27 17.8
28 28 18.5
28/29 28/29 18.9
30/31 30/31 20.1
29 29 19.2
30 30 19.8
32/33 32/33 21.4
31 31 20.3
32 32 21
33 33 21.7
34 34 22.4
34/35 34/35 22.8
BEZ VELICINA 0 0
35 35 23.1
36 36 23.2
37 37 23.9
38 38 24.5
39 39 25.2
40 40 25.8

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.360 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
1.570 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
840 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
840 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
1.050 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
840 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
1.570 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
1.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
1.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
1.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41