LUSSO

N76296

Шифра на артикл: N76296
0 МКД
1.360 МКД
544 МКД
Заштеда: 816 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Карактеристика Вредност
Kатегорија БАЛЕТАНКА
Брендови LUSSO
Ѓон Термопластична гума
Земја на потекло НРК
Лице Текстил
Пол ЖЕНСКИ
Постава Вештачка кожа
Големина EU Големини Големина во цм
36
37
38
39
40
41
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи