N74054
N74054
N74054
N74054
N74054
N74054
N74054
N74054
N74054
N74054
CLAUDIA DONATELI

N74054

Шифра на артикл: N74054
Barkod: N7405436
0 МКД
1.880 МКД
940 МКД
Заштеда: 940 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ
Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија Еспадрили
Брендови CLAUDIA DONATELI
Ѓон ПВЦ
Земја на потекло НРК
Лице Вештачка кожа+текстил
Пол ЖЕНСКИ
Постава Текстил
Големина EU Големини Големина во цм
0 0 0
36 36 23.2
37 37 23.9
38 38 24.5
39 39 25.2
40 40 25.8
41 41 26.5

Слични производи

Sačuvano u omiljne
650 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
490 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
450 МКД
Големина
25
26
27
28
29
30
Sačuvano u omiljne
595 МКД
Заштеда 50%
1.190 МКД
Големина
25
26
27
28
29
30
Sačuvano u omiljne
595 МКД
Заштеда 50%
1.190 МКД
Големина
25
26
27
28
29
30
Sačuvano u omiljne
520 МКД
Заштеда 50%
1.040 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
690 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
690 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
835 МКД
Заштеда 50%
1.670 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
835 МКД
Заштеда 50%
1.670 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
415 МКД
Заштеда 50%
830 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
470 МКД
Заштеда 50%
940 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35