N74044
N74044
N74044
N74044
N74044
N74044
N74044
N74044
N74044
N74044
LUSSO

N74044

Шифра на артикл: N74044
Barkod: N7404436
0 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ
Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија Еспадрили
Брендови LUSSO
Боја розева
Ѓон ПВЦ
Земја на потекло НРК
Лице Текстил
Пол ЖЕНСКИ
Постава Текстил
Големина EU Големини Големина во цм
0 0 0
35 35 23.1
36 36 23.2
37 37 23.9
37/38 37/38 24.2
39/40 39/40 25.5
41/42 41/42 26.8
38 38 24.5
39 39 25.2
40 40 25.8
41 41 26.5
42 42 27
43 43 27.5
44 44 28
45 45 28.5
46 46 29

Слични производи

Sačuvano u omiljne
460 МКД
Заштеда 60%
1.150 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
376 МКД
Заштеда 60%
940 МКД
Големина
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
490 МКД
Големина
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
480 МКД
Заштеда 60%
1.200 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
480 МКД
Заштеда 60%
1.200 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
544 МКД
Заштеда 60%
1.360 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
568 МКД
Заштеда 60%
1.420 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
420 МКД
Заштеда 60%
1.050 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
420 МКД
Заштеда 60%
1.050 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
484 МКД
Заштеда 60%
1.210 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35