PANDINO GIRL

N77702

Шифра на артикл: N77702
0 МКД
1.360 МКД
1.360 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Карактеристика Вредност
Kатегорија Гумена чизма
Брендови PANDINO GIRL
Ѓон Гума
Земја на потекло НРК
Лице Гума
Пол ДЕТСКИ
Постава Текстил
Големина EU Големини Големина во цм
22
23
24
25
26
27
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.360 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
990 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
990 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.360 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.360 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.360 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.360 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.360 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.360 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.360 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.360 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.360 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27