ENZO&LORENZO

N78823

Шифра на артикл: N78823
0 МКД
4.730 МКД
2.365 МКД
Заштеда: 2.365 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Димензија на моделот: 57.5x39.5x20.5cm
Карактеристика Вредност
Kатегорија Куфер пластичен
Брендови ENZO&LORENZO
Земја на потекло НРК
Лице Пластика ПП
Постава 100% Полиестер
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
2.365 МКД
Заштеда -50%
4.730 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
3.150 МКД
Заштеда -50%
6.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
3.675 МКД
Заштеда -50%
7.350 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
2.365 МКД
Заштеда -50%
4.730 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
3.150 МКД
Заштеда -50%
6.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
3.675 МКД
Заштеда -50%
7.350 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
2.365 МКД
Заштеда -50%
4.730 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
3.150 МКД
Заштеда -50%
6.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
3.675 МКД
Заштеда -50%
7.350 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
2.365 МКД
Заштеда -50%
4.730 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
3.150 МКД
Заштеда -50%
6.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
3.675 МКД
Заштеда -50%
7.350 МКД