CLAUDIA DONATELI

N77303

Шифра на артикл: N77303
0 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мартинки
Брендови CLAUDIA DONATELI
Ѓон ПВЦ
Земја на потекло НРК
Лице Текстил
Пол ЖЕНСКИ
Постава Текстил
Големина EU Големини Големина во цм
36
37
38
39
40
41
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:4
1.575 МКД
Заштеда -50%
3.150 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.575 МКД
Заштеда -50%
3.150 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.730 МКД
Заштеда -50%
3.460 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.364 МКД
Заштеда -60%
3.410 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.705 МКД
Заштеда -50%
3.410 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.705 МКД
Заштеда -50%
3.410 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.730 МКД
Заштеда -50%
3.460 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.384 МКД
Заштеда -60%
3.460 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:4
1.570 МКД
Заштеда -50%
3.140 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:4
1.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41