N74252
N74252
N74252
N74252
N74252
N74252
N74252
N74252
N74252
N74252
SALVATORE ROSSI

N74252

Шифра на артикл: N74252
Barkod: N7425241
0 МКД
3.140 МКД
2.198 МКД
Заштеда: 942 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ
Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија МОКАСИНКИ
Брендови SALVATORE ROSSI
Ѓон Термопластична гума
Земја на потекло НРК
Лице Природна кожа
Пол МАШКИ
Постава Вештачка кожа
Големина EU Големини Големина во цм
0 0 0
40 40 25.8
41 41 26.5
42 42 27
43 43 27.5
43 43 27.5
43 43 27.5
44 44 28
45 45 28.5
46 46 29

Слични производи

Sačuvano u omiljne
890 МКД
Заштеда 50%
1.780 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
890 МКД
Заштеда 50%
1.780 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
1.200 МКД
Заштеда 50%
2.400 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.200 МКД
Заштеда 50%
2.400 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.200 МКД
Заштеда 50%
2.400 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.350 МКД
Заштеда 50%
2.700 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.350 МКД
Заштеда 50%
2.700 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.350 МКД
Заштеда 50%
2.700 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.650 МКД
Заштеда 50%
3.300 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.650 МКД
Заштеда 50%
3.300 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.500 МКД
Заштеда 50%
3.000 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.500 МКД
Заштеда 50%
3.000 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41