CLAUDIA DONATELI

N78200

Шифра на артикл: N78200

Од 15.4. до 16.4.2024. 9h Само online.

Количиите се ограничени!

0 МКД
2.100 МКД
840 МКД
Заштеда: 1.260 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Карактеристика Вредност
Kатегорија МОКАСИНКИ
Брендови CLAUDIA DONATELI
Ѓон Термопластична гума
Земја на потекло НРК
Лице Вештачка кожа
Пол ЖЕНСКИ
Постава Вештачка кожа
Големина EU Големини Големина во цм
36
37
38
39
40
41
42
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи