N76126
N76126
N76126
N76126
N76126
N76126
N76126
N76126
N76126
N76126
COMFORT BY LUSSO

N76126

Шифра на артикл: N76126
Barkod: N7612636
0 МКД
2.890 МКД
2.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ
Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКА ОРТО
Брендови COMFORT BY LUSSO
Боја бела
Ѓон ТПР
Земја на потекло НРК
Лице Вештачка кожа
Пол ЖЕНСКИ
Постава Текстил
Големина EU Големини Големина во цм
0 0 0
36 36 23.2
37 37 23.9
38 38 24.5
39 39 25.2
40 40 25.8
41 41 26.5
42 42 27
35 35 23.1

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41