N71632
N71632
N71632
N71632
N71632
N71632
N71632
N71632
N71632
N71632
PANDINO BOY

N71632

Шифра на артикл: N71632
Barkod: N7163222
0 МКД
1.460 МКД
730 МКД
Заштеда: 730 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
0+ komada na lageru
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКА ПЛИТКА
Брендови PANDINO BOY
Ѓон Полиуретан
Земја на потекло НРК
Лице Текстил+вештачка кожа
Пол ДЕТСКИ
Постава Текстил

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.424 МКД
Заштеда 20%
1.780 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
1.424 МКД
Заштеда 20%
1.780 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
1.424 МКД
Заштеда 20%
1.780 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.316 МКД
Заштеда 30%
1.880 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.316 МКД
Заштеда 30%
1.880 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
940 МКД
Заштеда 50%
1.880 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
952 МКД
Заштеда 30%
1.360 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
730 МКД
Заштеда 50%
1.460 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
1.099 МКД
Заштеда 30%
1.570 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
835 МКД
Заштеда 50%
1.670 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
835 МКД
Заштеда 50%
1.670 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
546 МКД
Заштеда 30%
780 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27