CLAUDIA DONATELI

N76157

Шифра на артикл: N76157
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Карактеристика Вредност
Kатегорија Модни патики
Брендови CLAUDIA DONATELI
Ѓон ПВЦ
Земја на потекло НРК
Лице Вештачка кожа
Пол ЖЕНСКИ
Постава Текстил
Големина EU Големини Големина во цм
36
37
38
39
40
41
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
3.150 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
3.150 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
3.150 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
3.460 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
3.460 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:3
2.205 МКД
Заштеда -30%
3.150 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:3
2.205 МКД
Заштеда -30%
3.150 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:3
2.205 МКД
Заштеда -30%
3.150 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.246 МКД
Заштеда -30%
1.780 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.323 МКД
Заштеда -30%
1.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.323 МКД
Заштеда -30%
1.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41