CLAUDIA DONATELI

N78749

Шифра на артикл: N78749

 Акцијата трае од 19.4. до 22.4. само за online.

10% дополнителен попуст на веќе намалената цена во корпа!

0 МКД
1.990 МКД
1.592 МКД
Заштеда: 398 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Карактеристика Вредност
Kатегорија Модни патики
Брендови CLAUDIA DONATELI
Ѓон ПВЦ
Земја на потекло НРК
Лице Вештачка кожа+текстил
Пол ЖЕНСКИ
Постава Текстил
Големина EU Големини Големина во цм
36
37
38
39
40
41
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи