N75056
N75056
N75056
N75056
N75056
N75056
N75056
N75056
PANDINO BOY

N75056

Шифра на артикл: N75056
0 МКД
2.410 МКД
2.169 МКД
Заштеда: 241 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ
Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија Спортски патики
Брендови PANDINO BOY
Ѓон ПВЦ
Земја на потекло НРК
Лице Текстил+вештачка кожа
Пол ДЕТСКИ
Постава Текстил
Големина EU Големини Големина во цм
0 0 0
20 20 13.8
21 21 14.3
22 22 14.8
23 23 15.3
24 24 15.9
25 25 16.5
26 26 17.1
27 27 17.8
28 28 18.5
28/29 28/29 18.9
30/31 30/31 20.1
29 29 19.2
30 30 19.8
32/33 32/33 21.4
31 31 20.3
32 32 21
33 33 21.7
34 34 22.4
34/35 34/35 22.8
BEZ VELICINA 0 0
35 35 23.1
36 36 23.2
37 37 23.9
38 38 24.5
39 39 25.2
40 40 25.8

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.980 МКД
Заштеда 10%
2.200 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
1.602 МКД
Заштеда 10%
1.780 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
36
Sačuvano u omiljne
1.413 МКД
Заштеда 10%
1.570 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
1.413 МКД
Заштеда 10%
1.570 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
1.413 МКД
Заштеда 10%
1.570 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
1.737 МКД
Заштеда 10%
1.930 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
2.169 МКД
Заштеда 10%
2.410 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
1.980 МКД
Заштеда 10%
2.200 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
840 МКД
Заштеда 50%
1.680 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
780 МКД
Заштеда 50%
1.560 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
840 МКД
Заштеда 50%
1.680 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
1.099 МКД
Заштеда 30%
1.570 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35