DR KIND

N67981

Шифра на артикл: N67981
0 МКД
310 МКД
310 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Карактеристика Вредност
Kатегорија Влошки
Брендови DR KIND
Ѓон Gon
Земја на потекло НРК
Лице Природна кожа+латекс
Постава Postava
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
Влошки N63242
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
Влошки N67983
310 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
Влошки N67980
310 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
Влошки N63370
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
Влошки N67982
260 МКД