CLAUDIA DONATELI

N75143

Шифра на артикл: N75143
0 МКД
3.670 МКД
1.835 МКД
Заштеда: 1.835 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Карактеристика Вредност
Kатегорија Чизми над колено
Брендови CLAUDIA DONATELI
Ѓон Термопластична гума
Земја на потекло НРК
Лице Текстил-микрофибер
Пол ЖЕНСКИ
Постава Текстил
Големина EU Големини Големина во цм
36
37
38
39
40
41
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.730 МКД
Заштеда -50%
3.460 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.575 МКД
Заштеда -50%
3.150 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.835 МКД
Заштеда -50%
3.670 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.730 МКД
Заштеда -50%
3.460 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.730 МКД
Заштеда -50%
3.460 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.152 МКД
Заштеда -60%
2.880 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.256 МКД
Заштеда -60%
3.140 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.256 МКД
Заштеда -60%
3.140 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.260 МКД
Заштеда -60%
3.150 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.470 МКД
Заштеда -50%
2.940 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42