N71538
N71538
N71538
N71538
N71538
N71538
N71538
N71538
N71538
N71538
PANDINO GIRL

N71538

Шифра на артикл: N71538
Barkod: N7153828
0 МКД
1.310 МКД
917 МКД
Заштеда: 393 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
0+ komada na lageru
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕСПАДРИЛИ
Брендови PANDINO GIRL
Ѓон ПВЦ
Земја на потекло НРК
Лице Текстил
Пол ДЕТСКИ
Постава Текстил

Слични производи

Sačuvano u omiljne
960 МКД
Заштеда 20%
1.200 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
960 МКД
Заштеда 20%
1.200 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
840 МКД
Заштеда 20%
1.050 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
840 МКД
Заштеда 20%
1.050 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.048 МКД
Заштеда 20%
1.310 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
658 МКД
Заштеда 30%
940 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
805 МКД
Заштеда 30%
1.150 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
616 МКД
Заштеда 30%
880 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
616 МКД
Заштеда 30%
880 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
616 МКД
Заштеда 30%
880 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
805 МКД
Заштеда 30%
1.150 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
840 МКД
Заштеда 30%
1.200 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41