ENZO&LORENZO

N78827

Шифра на артикл: N78827
0 МКД
6.830 МКД
3.415 МКД
Заштеда: 3.415 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Димензија на моделот: 68x43x28cm
Карактеристика Вредност
Kатегорија Флексибилен куфер
Брендови ENZO&LORENZO
Земја на потекло НРК
Лице Пластика ПЦ+АБС+алуминиум
Постава Полиестер
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
3.415 МКД
Заштеда -50%
6.830 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
2.365 МКД
Заштеда -50%
4.730 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
2.890 МКД
Заштеда -50%
5.780 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
2.365 МКД
Заштеда -50%
4.730 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
2.890 МКД
Заштеда -50%
5.780 МКД
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
3.150 МКД