N77389
PANDINO BOY

N77389

Шифра на артикл: N77389
Barkod: N7738928
0 МКД
1.360 МКД
1.360 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ
Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија Гумена чизма
Брендови PANDINO BOY
Боја плава
Ѓон Гума
Земја на потекло НРК
Лице Гума
Пол ДЕТСКИ
Постава Текстил
Големина EU Големини Големина во цм
0 0 0
20 20 13.8
21 21 14.3
22 22 14.8
23 23 15.3
24 24 15.9
25 25 16.5
26 26 17.1
27 27 17.8
28 28 18.5
28/29 28/29 18.9
30/31 30/31 20.1
29 29 19.2
30 30 19.8
32/33 32/33 21.4
31 31 20.3
32 32 21
33 33 21.7
34 34 22.4
34/35 34/35 22.8
BEZ VELICINA 0 0
35 35 23.1
36 36 23.2
37 37 23.9
38 38 24.5
39 39 25.2
40 40 25.8

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.323 МКД
Заштеда 30%
1.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.323 МКД
Заштеда 30%
1.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.360 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
1.360 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
1.360 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
1.360 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
1.360 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
1.360 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
1.360 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
1.360 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
1.360 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
1.360 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35