CLAUDIA DONATELI

N74677

Шифра на артикл: N74677
0 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Карактеристика Вредност
Kатегорија Јутани
Брендови CLAUDIA DONATELI
Ѓон ПВЦ
Земја на потекло НРК
Лице Вештачка кожа
Пол ЖЕНСКИ
Постава Текстил
Големина EU Големини Големина во цм
36
37
38
39
40
41
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
Јутани N76351
756 МКД
Заштеда -60%
1.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:4
Јутани N76661
756 МКД
Заштеда -60%
1.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:3
Јутани N76344
756 МКД
Заштеда -60%
1.890 МКД
Големина
36
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:3
Јутани N76345
756 МКД
Заштеда -60%
1.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:3
Јутани N76350
756 МКД
Заштеда -60%
1.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
Јутани N76347
590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
Јутани N76352
756 МКД
Заштеда -60%
1.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
Јутани N76353
756 МКД
Заштеда -60%
1.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
Јутани N76355
756 МКД
Заштеда -60%
1.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41