N73553
N73553
N73553
N73553
N73553
N73553
N73553
N73553
N73553
N73553
LUSSO

N73553

Шифра на артикл: N73553
Barkod: N7355336
0 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ
Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКА ОРТО
Брендови LUSSO
Боја црна
Ѓон Термопластична гума
Земја на потекло НРК
Лице Вештачка кожа
Пол ЖЕНСКИ
Постава Текстил
Големина EU Големини Големина во цм
0 0 0
35 35 23.1
36 36 23.2
37 37 23.9
37/38 37/38 24.2
39/40 39/40 25.5
41/42 41/42 26.8
38 38 24.5
39 39 25.2
40 40 25.8
41 41 26.5
42 42 27
43 43 27.5
44 44 28
45 45 28.5
46 46 29

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
2.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41