N75114
N75114
N75114
N75114
N75114
N75114
N75114
N75114
CLAUDIA DONATELI

N75114

Шифра на артикл: N75114
Провери достапност
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ
Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија САЛОНКИ
Брендови CLAUDIA DONATELI
Боја сребрена
Ѓон Неолит
Земја на потекло НРК
Лице Вештачки материјал-штрас
Пол ЖЕНСКИ
Постава Вештачка кожа
Големина EU Големини Големина во цм
0 0 0
36 36 23.2
37 37 23.9
38 38 24.5
39 39 25.2
40 40 25.8
41 41 26.5

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.940 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
1.940 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
1.940 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
2.360 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
2.200 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
2.200 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
2.200 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
2.360 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.940 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
2.210 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.050 МКД
Заштеда 50%
2.100 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Висина на штикла: 10 cm
2.210 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41