N68781
DIFFERENTE WATERPROOF

N68781

Шифра на артикл: N68781
Barkod: N6878141
0 МКД
3.740 МКД
2.618 МКД
Заштеда: 1.122 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ
Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија Спортски патики
Брендови DIFFERENTE WATERPROOF
Ѓон ПУ+ПВЦ
Земја на потекло Кина
Лице Вештачка кожа+импрегниран текстил-најлон
Пол МАШКИ
Постава Текстил
Големина EU Големини Големина во цм
0 0 0
41 41 26.5
42 42 27
43 43 27.5
44 44 28
45 45 28.5
46 46 29
47 47 29.5
48 48 30
49 49 30.5

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.250 МКД
Заштеда 15%
1.470 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
1.513 МКД
Заштеда 15%
1.780 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
1.156 МКД
Заштеда 15%
1.360 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
2.236 МКД
Заштеда 15%
2.630 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
2.236 МКД
Заштеда 15%
2.630 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
1.428 МКД
Заштеда 15%
1.680 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
1.513 МКД
Заштеда 15%
1.780 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
1.063 МКД
Заштеда 15%
1.250 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
1.207 МКД
Заштеда 15%
1.420 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
1.513 МКД
Заштеда 15%
1.780 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
1.513 МКД
Заштеда 15%
1.780 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
1.607 МКД
Заштеда 15%
1.890 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35