LUSSO

N76342

Шифра на артикл: N76342
0 МКД
1.470 МКД
588 МКД
Заштеда: 882 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Карактеристика Вредност
Kатегорија Балетанка
Брендови LUSSO
Земја на потекло НРК
Лице Текстил-микрофибер
Пол ЖЕНСКИ
Постава Вештачка кожа
Големина EU Големини Големина во цм
36
37
38
39
40
41
42
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.029 МКД
Заштеда -30%
1.470 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.029 МКД
Заштеда -30%
1.470 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.029 МКД
Заштеда -30%
1.470 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.099 МКД
Заштеда -30%
1.570 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.099 МКД
Заштеда -30%
1.570 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.099 МКД
Заштеда -30%
1.570 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
735 МКД
Заштеда -30%
1.050 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
735 МКД
Заштеда -30%
1.050 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.764 МКД
Заштеда -30%
2.520 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:3
952 МКД
Заштеда -30%
1.360 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.323 МКД
Заштеда -30%
1.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
735 МКД
Заштеда -30%
1.050 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35