CLAUDIA DONATELI

N78201

Шифра на артикл: N78201

 Акцијата трае од 19.4. до 22.4. само за online.

10% дополнителен попуст на веќе намалената цена во корпа!

0 МКД
2.100 МКД
1.680 МКД
Заштеда: 420 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Карактеристика Вредност
Kатегорија МОКАСИНКИ
Брендови CLAUDIA DONATELI
Ѓон Термопластична гума
Земја на потекло НРК
Лице Текстил+вештачка кожа
Пол ЖЕНСКИ
Постава Вештачка кожа
Големина EU Големини Големина во цм
36
37
38
39
40
41
42
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи