CLAUDIA DONATELI

N79264

Шифра на артикл: N79264

 Акцијата трае од 1.07. до 15.07. само за online.

 

0 МКД
2.620 МКД
1.310 МКД
Заштеда: 1.310 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сандала орто
Брендови CLAUDIA DONATELI
Ѓон Термопластична гума
Земја на потекло НРК
Лице Коноп+текстил
Пол ЖЕНСКИ
Постава Полиестер
Големина EU Големини Големина во цм
36
37
38
39
40
41
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.764 МКД
Заштеда -30%
2.520 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.470 МКД
Заштеда -30%
2.100 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.246 МКД
Заштеда -30%
1.780 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.764 МКД
Заштеда -30%
2.520 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.246 МКД
Заштеда -30%
1.780 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.470 МКД
Заштеда -30%
2.100 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.470 МКД
Заштеда -30%
2.100 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.470 МКД
Заштеда -30%
2.100 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:3
1.246 МКД
Заштеда -30%
1.780 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:3
1.246 МКД
Заштеда -30%
1.780 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41