CLAUDIA DONATELI

N79419

Шифра на артикл: N79419

 Акцијата трае од 1.07. до 15.07. само за online.

 

0 МКД
2.410 МКД
1.687 МКД
Заштеда: 723 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сандала рамна
Брендови CLAUDIA DONATELI
Ѓон Термопластична гума
Земја на потекло НРК
Лице Вештачка кожа
Пол ЖЕНСКИ
Постава Вештачка кожа
Големина EU Големини Големина во цм
36
37
38
39
40
41
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:4
1.358 МКД
Заштеда -30%
1.940 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.358 МКД
Заштеда -30%
1.940 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.358 МКД
Заштеда -30%
1.940 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.358 МКД
Заштеда -30%
1.940 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.358 МКД
Заштеда -30%
1.940 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:4
1.358 МКД
Заштеда -30%
1.940 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:4
1.358 МКД
Заштеда -30%
1.940 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:4
1.358 МКД
Заштеда -30%
1.940 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:3
1.358 МКД
Заштеда -30%
1.940 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:3
1.358 МКД
Заштеда -30%
1.940 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:3
1.358 МКД
Заштеда -30%
1.940 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.029 МКД
Заштеда -30%
1.470 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27