N71894
N71894
N71894
N71894
N71894
N71894
N71894
N71894
N71894
N71894
COMFORT BY LUSSO

N71894

Шифра на артикл: N71894
Barkod: N7189436
0 МКД
1.310 МКД
1.048 МКД
Заштеда: 262 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
0+ komada na lageru
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛА РАМНА
Брендови COMFORT BY LUSSO
Ѓон Полиуретан
Земја на потекло НРК
Лице Вештачка кожа
Пол ЖЕНСКИ
Постава Вештачка кожа

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.848 МКД
Заштеда 20%
2.310 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.552 МКД
Заштеда 20%
1.940 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.592 МКД
Заштеда 20%
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.592 МКД
Заштеда 20%
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.592 МКД
Заштеда 20%
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.176 МКД
Заштеда 20%
1.470 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.048 МКД
Заштеда 20%
1.310 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.048 МКД
Заштеда 20%
1.310 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.048 МКД
Заштеда 20%
1.310 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.048 МКД
Заштеда 20%
1.310 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.048 МКД
Заштеда 20%
1.310 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.048 МКД
Заштеда 20%
1.310 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41