LUSSO

N76341

Шифра на артикл: N76341
0 МКД
1.470 МКД
588 МКД
Заштеда: 882 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Карактеристика Вредност
Kатегорија Балетанка
Брендови LUSSO
Земја на потекло НРК
Лице Вештачка кожа+текстил
Пол ЖЕНСКИ
Постава Вештачка кожа
Големина EU Големини Големина во цм
36
37
38
39
40
41
42
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи