N70970
LUSSO WATERPROOF

N70970

Шифра на артикл: N70970
Barkod: N7097036
0 МКД
2.040 МКД
1.090 МКД
Заштеда: 950 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 19/20
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
0+ komada na lageru
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија Рамни чизми водоотпорни
Брендови LUSSO WATERPROOF
Ѓон ПВЦ
Земја на потекло НРК
Лице Импрегниран текстил
Пол ЖЕНСКИ
Постава Текстил
Големина EU Големини Големина во цм
36 36 23.2
37 37 23.9
38 38 24.5
39 39 25.2
40 40 25.8
41 41 26.5

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.045 МКД
Заштеда 50%
2.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.020 МКД
Заштеда 50%
2.040 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.020 МКД
Заштеда 50%
2.040 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.020 МКД
Заштеда 50%
2.040 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.020 МКД
Заштеда 50%
2.040 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.210 МКД
Заштеда 41%
2.040 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.045 МКД
Заштеда 50%
2.090 МКД
Големина
19/20
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.090 МКД
Заштеда 48%
2.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.090 МКД
Заштеда 47%
2.040 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
990 МКД
Заштеда 44%
1.780 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
1.090 МКД
Заштеда 45%
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41