CLAUDIA DONATELI

N78207

Шифра на артикл: N78207
0 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мокасинки
Брендови CLAUDIA DONATELI
Ѓон Термопластична гума
Земја на потекло НРК
Лице Вештачка кожа
Пол ЖЕНСКИ
Постава Вештачка кожа
Големина EU Големини Големина во цм
36
37
38
39
40
41
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:3
1.729 МКД
Заштеда -30%
2.470 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:3
1.729 МКД
Заштеда -30%
2.470 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:3
1.729 МКД
Заштеда -30%
2.470 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.540 МКД
Заштеда -30%
2.200 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.687 МКД
Заштеда -30%
2.410 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.687 МКД
Заштеда -30%
2.410 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.687 МКД
Заштеда -30%
2.410 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.687 МКД
Заштеда -30%
2.410 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.169 МКД
Заштеда -30%
1.670 МКД
Големина
33
34
35
36
37
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.169 МКД
Заштеда -30%
1.670 МКД
Големина
33
34
35
36
37
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
1.169 МКД
Заштеда -30%
1.670 МКД
Големина
33
34
35
36
37