SALVATORE ROSSI

N78731

Шифра на артикл: N78731

 Акцијата трае од 19.4. до 22.4. само за online.

10% дополнителен попуст на веќе намалената цена во корпа!

0 МКД
3.140 МКД
2.512 МКД
Заштеда: 628 МКД
Извести ме за попуст
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Карактеристика Вредност
Kатегорија МОКАСИНКИ
Брендови SALVATORE ROSSI
Ѓон Термо гума
Земја на потекло НРК
Лице Природна кожа
Пол МАШКИ
Постава Текстил
Големина EU Големини Големина во цм
40
41
42
43
44
45
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи