N73454
N73454
N73454
N73454
N73454
N73454
N73454
N73454
N73454
N73454
CLAUDIA DONATELI

N73454

Шифра на артикл: N73454
Barkod: N7345436
Провери достапност
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија Снегарки
Брендови CLAUDIA DONATELI
Ѓон ПВЦ
Земја на потекло Кина
Лице Вештачка кожа-лак+импрегниран текстил
Пол ЖЕНСКИ
Постава Вештачко крзно-текстил
Големина EU Големини Големина во цм
0 0 0
36 36 23.2
37 37 23.9
38 38 24.5
39 39 25.2
40 40 25.8
41 41 26.5

Слични производи

Sačuvano u omiljne
995 МКД
Заштеда 50%
1.990 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
1.020 МКД
Заштеда 50%
2.040 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
1.190 МКД
Заштеда 42%
2.040 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
1.205 МКД
Заштеда 50%
2.410 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.205 МКД
Заштеда 50%
2.410 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
995 МКД
Заштеда 50%
1.990 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
995 МКД
Заштеда 50%
1.990 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
995 МКД
Заштеда 50%
1.990 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
1.410 МКД
Заштеда 41%
2.410 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
1.020 МКД
Заштеда 50%
2.040 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
1.020 МКД
Заштеда 50%
2.040 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
1.020 МКД
Заштеда 50%
2.040 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27