DIFFERENTE JUNIOR

N76085

Шифра на артикл: N76085
0 МКД
2.890 МКД
1.445 МКД
Заштеда: 1.445 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Карактеристика Вредност
Kатегорија Снегарки
Брендови DIFFERENTE JUNIOR
Ѓон Термогума
Земја на потекло НРК
Лице Термогума+текстил+вештачка кожа
Пол ДЕТСКИ
Постава Текстил
Големина EU Големини Големина во цм
36
37
38
39
40
41
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.445 МКД
Заштеда -50%
2.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.045 МКД
Заштеда -50%
2.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
785 МКД
Заштеда -50%
1.570 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
995 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
890 МКД
Заштеда -50%
1.780 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.445 МКД
Заштеда -50%
2.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
890 МКД
Заштеда -50%
1.780 МКД
Големина
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.310 МКД
Заштеда -50%
2.620 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.050 МКД
Заштеда -50%
2.100 МКД
Големина
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.445 МКД
Заштеда -50%
2.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.305 МКД
Заштеда -50%
2.610 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:1
1.152 МКД
Заштеда -60%
2.880 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41