LUSSO

N76347

Шифра на артикл: N76347

 Акцијата трае од 1.07. до 15.07. само за online.

 

0 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Карактеристика Вредност
Kатегорија Јутани
Брендови LUSSO
Ѓон Микро гума
Земја на потекло НРК
Лице Текстил
Пол ЖЕНСКИ
Постава Текстил
Големина EU Големини Големина во цм
36
37
38
39
40
41
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:6
Јутани N79841
1.470 МКД
Заштеда -30%
2.100 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:6
Јутани N79842
1.470 МКД
Заштеда -30%
2.100 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:6
Јутани N79843
1.470 МКД
Заштеда -30%
2.100 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:6
Јутани N79844
1.470 МКД
Заштеда -30%
2.100 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:6
Јутани N79846
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:6
Јутани N79847
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
Јутани N78920
1.246 МКД
Заштеда -30%
1.780 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:2
Јутани N78921
1.246 МКД
Заштеда -30%
1.780 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:4
Јутани N78651
1.281 МКД
Заштеда -30%
1.830 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:4
Јутани N78652
1.281 МКД
Заштеда -30%
1.830 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:4
Јутани N78661
945 МКД
Заштеда -50%
1.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Dostupno boja:4
Јутани N78662
1.323 МКД
Заштеда -30%
1.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41