N74248
N74248
N74248
N74248
N74248
N74248
N74248
N74248
N74248
N74248
SALVATORE ROSSI

N74248

Шифра на артикл: N74248
Barkod: N7424841
0 МКД
3.140 МКД
1.884 МКД
Заштеда: 1.256 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
ПОМОШ
Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија МОКАСИНКИ
Брендови SALVATORE ROSSI
Боја плава
Ѓон ПВЦ
Земја на потекло НРК
Лице Природна кожа
Пол МАШКИ
Постава Вештачка кожа
Големина EU Големини Големина во цм
0 0 0
40 40 25.8
41 41 26.5
42 42 27
43 43 27.5
43 43 27.5
43 43 27.5
44 44 28
45 45 28.5
46 46 29

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.460 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.460 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.460 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.460 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.460 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.460 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.460 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.460 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
796 МКД
Заштеда 60%
1.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
796 МКД
Заштеда 60%
1.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
796 МКД
Заштеда 60%
1.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
712 МКД
Заштеда 60%
1.780 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46