FRANCESCA

N77019

Шифра на артикл: N77019

 Акцијата трае од 19.4. до 22.4. само за online.

10% дополнителен попуст на веќе намалената цена во корпа!

0 МКД
1.570 МКД
785 МКД
Заштеда: 785 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТАШНИ ЖЕНСКИ МАЛИ
Брендови FRANCESCA
Земја на потекло НРК
Лице Вештачка кожа
Пол ЖЕНСКИ
Постава 100% Полиестер
Види повеќе Погледни помалку

Слични производи